Лідер сумського опоблоку заявив, що буде боротися за пам’ять про Велику Перемогу

Напередодні 71 річниці Великої Перемоги лідер Опозиційного блоку Олександр Стрельченко відвідав учасників бойових дій на Великописарівщині, щоб особисто висловити слова подяки за їх героїчний подвиг.

У теплій домашній обстановці депутат поспілкувався з учасниками бойових дій – Марією Мамакіною, Дмитром Біланом, Катериною Мовчан, Данилом Кучковим. Незважаючи на пережите і свій похилий вік, ветерани все ще не перестають посміхатися. Молодому поколінню, вважає Олександр Стрельченко, сьогодні є чому в них повчитися.
«Без минулого – немає майбутнього. Наш обов’язок – передати пам’ять про подвиг ветеранів, зберегти правду про ту війну, через яку вони пройшли. Ми сумуємо за всіма загиблими, але тільки Перемога зробила їхні жертви осмисленими і значущими», – зазначив депутат.
За його словами, Опозиційний блок буде і далі продовжувати боротьбу за ветеранів – за право пишатися Великою Перемогою, за право гідного життя для тих, хто подарував нам мирне небо.
«Нинішні правителі забули, що народилися і живуть завдяки ветеранам. Забороняючи пам’ять про їх Перемогу, скасувавши поняття «Велика Вітчизняна війна», вони перейменовують вулиці. Але Опозиційний блок не поділяє цього, і зробить все можливе, щоб ветерани у нашій країні жили гідно, і люди пишалися їхньою Великою Перемогою», – підсумував Олександр Стрельченко.