Липоводолинські депутати просять відправити у відставку свого чергового голову РДА

Головний редактор газети “Ямпільський край” Олександр Тахтай у Фейсбук звернув увагу на політичний скандал, що розгортається у Липовій Долині. Депутати районної ради написали звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Глави Адміністрації Президента, голови Сумської обласної державної адміністрації та голови Сумської обласної ради, у якому просять відправити у відставку керівника Липоводолинського району Віталія Давиденка.

“Ми, депутати Липоводолинської районної ради Сумської області, стурбовані станом виконання делегованих нами повноважень Липоводолинській районній державній адміністрації.

Останнім часом все частіше надходять звернення від жителів району з приводу передачі районною державною адміністрацією без погодження із місцевою громадою земель сільськогосподарського призначення господарюючим суб’єктам, які незареєстровані на території Липоводолинського району, та таким, що відверто зарекомендували себе з негативної сторони” – ідеться у листі народних обранців.

Зазначимо, що не пощастило липоводолинцям і з попереднім головою РДА. Окрім того, що він вимагав хабар в 700 тис. грн за проведення розкопок на території району, ще й влітку минулого року викрав 112 вуликів.