Медуниця потрапив до рейтингу нардепів-“штиків”

12768370_1741460802765013_1158102353472762132_o

Економічна правда та VoxUkraine підготували рейтинг депутатів Верховної Ради на основі їх голосування в 2015 році за найважливіші економічні закони.

Всього було проаналізовано майже 90 таких законопроектів, кожному з яких 20 незалежних експертів присуджували бал за десятибальною шкалою в рамках проекту ІМОРЕ.

Найважливіші реформаторські законопроекти минулого року – про ринок природного газу та електронні закупівлі. Серед виключень – 3 з майже 90 законопроектів, які мали важливе значення для країни, але були оцінені експертами негативно (з від’ємним балом) – заборона експорту деревини, бюджет на минулий рік, та пільги релігійним організаціям.

Якщо депутат голосував за важливий закон “за”, то він отримав бал. Якщо не голосував, або утримався – отримав нуль балів, якщо тиснув кнопку проти – отримав від’ємний бал. Місце депутата визначили сумою балів по результатах голосування за вибрані до аналізу експертами законопроекти.

Цих нардепів з коаліційних партій Економічна правда називає справжніми “штиками”, адже свій високий бал вони забезпечили сумлінним відвідуванням пленарних засідань Ради та беззаперечним голосуванням за економічні законопроекти, абсолютна більшість з яких створена парламентською коаліцією. А ось вважати їх найкращими в Раді, чи просто депутатами, які не прогулюють та тиснуть на кнопки за рішенням своїх фракцій, автори рейтингу залишають на розсуд читачів.

Цікаво, що з місцевих, окрім Олега Медуниці, про такий рейтинг ніхто б і не дізнався, якби нардеп скромно не виклав його у Фейсбуці.

Повний список депутатів – тут.