МЕДУНИЦЯ РОЗПОВІВ ПРО ПІДПІЛЬНЕ ЗІБРАННЯ “БАТЬКІВЩИНИ”

Народний депутат Олег Медуниця дізнався з особистих джерел про те, що завтра, 5 березня, у Сумах відбудеться антикорупційний форум, організований “Батьківщиною”. Цікаво, що захід, як наголосив нардеп, буде мати підпільний формат, адже жодного анонсу політсила не оприлюднювала.

Медуниця називає це намаганням “не допустити електоральних перетоків”, нагадуючи, що 10 березня у Сумах планується ще один політичний антикорупційний захід – «Рух за очищення», який проводить Міхеіл Саакашвілі в рамках всеукраїнського туру.

“Це просто фєєрічно. Виявляється завтра в Сумах “Батьківщина” буде проводити підпільний антикорупційний форум у філармоніїї. Ви про це не знайдете жодного анонса. Одні готують форум з Саакашвілі, інші напевно вирішили їх випередити. До того ж 10 числа, коли буде форум Саакашвілі, приїжджає група депутатів бютівців, про що вже заявила їх прес-служба. У мене в одного рябить в очах від “антикорупційних” заходів? Насправді з реальною боротьбою проти корупції ці заходи не мають жодного зв’язку. Одні розкручують свій новий політичний проект, інші намагаються не допустити електоральних перетоків.
Замість того щоб займатися не імітацією, а реальною антикорупційною політикою: приватизовувати комунальні підприємства (джерела кеша), запровадити конкурси на призначення їх директорів, приймати прозорий бюджет, уникати корупційних схем при його використанні, впроваджувати антикорупційні процедури при роздподілі місцевими органами влади землі, майна, впроваджувати електронні закупівлі – ми проводимо форуми”, – написав Медуниця у Фейсбуці.