Медуниця став найактивнішим нардепом Сумщини

Medutsya

Як повідомляє громадянська мережа ОПОРА, з початку каденції новообраної Верховної Ради депутати, обрані в одномандатних округах Сумщини, внесли на розгляд парламенту 151 законопроект. З них 18 були підтримані.

Найактивнішим законотворцем серед депутатів Сумщини. повідомляє ОПОРА, є представник депутатської фракції партії «Народний Фронт» Олег Медуниця. З дати набуття депутатських повноважень 27 листопада 2014 року, він став співавтором 44 законопроектів, з яких чинними стали три закони та дві постанови.

На другому місці по законотворчій активності – представник депутатської групи «Воля народу» Ігор Молоток. Він є співавтором 25 законопроектів, з яких колеги по парламенту підтримали чотири.

По 24 законопроекти на розсуд парламенту представили член фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Владислав Бухарєв та позафракційний Андрій Деркач. Цікаво, що статистика підтриманих ініціатив цих депутатів також однакова: по 2 законопроекти.

Член фракції партії «БПП» Олександр Сугоняко подав на розгляд парламентарів 22 законопроекти, з яких поки що жоден не був підтриманий колегами.

Найрідше серед мажоритарників Сумщини із законотворчою ініціативою виступав Микола Лаврик, який теж представляє депутатську фракцію партії «БПП». Він є співавтором 12 законопроектів, з яких три підтримано.

Нагадаємо, не так давно Олег Медуниця увійшов також у першу десятку “нардепів-штиків”, набравши велику кількість балів завдяки сумлінному відвідуванню пленарних засідань Ради та голосуванню за економічні законопроекти.