Медуниця визнав, що з великою огидою проголосував за скандальний закон 3700

Про це народний депутат написав у коментарі в Фейсбук, де екс-мер Мінаєв іронічно відізвався про участь Олега Медуниці у просуванні законопроекту, який загрожує конституційним засадам виборчого процесу.

«З цим законом ціла історія. Як вийду на пенсію опишу. Я завжди був проти нього, але вчора різко змінив позицію і з великою огидою натиснув кнопку за», – зазначив народний обранець.

Колега Медуниці по Верховній Раді Євген Фірсов вважає, що закон 3700 встановлює навіть не імперативний,   а мало не рабський мандат для кандидата в депутати. Тепер керівництво партії матиме  в проміжку після оголошення результатів виборів і до прийняття офіційної присяги виключати кандидата зі списку.

“Т.е. например, посчитала ЦВК голоса и получилось, что проходишь ты в Раду. Однако депутатом официально ты еще не стал – для этого надо прийти в парламент и официально зачитать присягу. И вот тут-то руководство партии может не допустить кандидата к получению мандата. Ну, например, в случае, если сомневается в его лояльности, или потому что кого-то другого вдруг решили в парламент завести.

Я даже не буду говорить о том, что это банальный обман избирателей – поставить человека в список, а потом, уже после того, как люди отдали свой голос и за него в том числе, отозвать кандидата. Такая себе, – политическая игра в наперстки.

Такой закон позволяет получить руководству партий полномочия, под стать Политбюро КПСС – т.е., если эта норма заработает, ни о какой демократичности их говорить уже не придется”, – написав Євген Фірсов у своєму блозі на Українській правді.

Крім того, він вважає, що закон 3700  спровокує корупційні схеми та повернення до відкритого продажу місць у партійних списках.

12744258_1063562923696479_9220510092964141706_n

Читайте також: