МЕР ГЛУХОВА ТЕРЕЩЕНКО ІНІЦІЮВАТИМЕ ПЕРЕВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ

Міський голова Глухова Мішель Терещенко сьогодні опублікував на своїй сторінці у Фейсбук повідомлення про те, що збирається ініціювати переобрання депутатів Глухівської міської ради. Цитуємо повністю текст мера.

ІНІЦІЮВАТИМУ ПЕРЕВИБОРИ ДЕПУТАТІВ
Глухівської міської ради (прошу максимальний перепост!)

Сьогодні депутати з Волі Народу за підтримки БПП та деяких депутатів з інших фракцій влаштували повний саботаж, фізично не з’явившись на сесію.

20 (двадцять!) депутатів з 34 були відсутні у сесійній залі! Вони не лише порушили ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, ЗУ “Про місцеве самоврядування” та інші норми чинного законодавства, а і присягу, яку надавали глухівській громаді!

В результаті саботажники зірвали прийняття соціально важливих для глухівчан питань, у тому числі про внесення змін до генерального плану м. Глухова для отримання інвестицій, щодо оцінки землі, інші нагальні земельні та освітні питання, а головне – внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Глухова на 2016 рік!

Як Глухівський міський голова я не дозволю влаштовувати подібне свавілля та блокувати діяльність Глухівської міської ради заради чиїхось політичних ігор!

Теперішній склад міської ради вже неодноразово доводив, що конструктивно, в інтересах своїх виборців, працювати не здатний. Шантажувати мене, вимагаючи відкликати заяви по кримінальним справам, порушених щодо депутатів “Волі народу” у них теж не вийде!

Глухівську громаду мають представляти лише гідні та відповідальні люди, з якими працювати матиму за честь!

Тому, відповідно до вимог чинного законодавства, мною буде ініційована процедура дострокових виборів ДЕПУТАТІВ Глухівської міської ради!

P.S. Нижче наводжу повний список саботажників та прогульників, яких глухівчани мають знати в обличчя (з розподілом по фракціям), щоб зробити відповідні висновки на наступних виборах

– ВОЛЯ НАРОДУ (відсутні у повному складі): Бурлака, Гриб, Гурець, Москаленко, Громак, Прокопенко, Савицька, Савицький, Халявко, Хоруженко
– БПП (відсутні у повному складі): Скрипник, Рябуха
– УКРОП (відсутні 2 з 3): Понирко, Сорока
– САМОПОМІЧ (відсутні 2 з 6): Сегеда, Ільїна
– Позафракційні: відсутні Калоша, Литвиненко, Деркач

Про свою відсутність заздалегідь попередили: Громак, Халявко, Сегеда (поїхав кататися на байдарках)
Товстуха перебуває у відпустці.

13508906_1626421007672719_6409500964808231432_n