Мер Кролевця отримав відзнаку за заслуги перед народом України

4

У столиці відбулися урочистості з нагоди 25-річчя Асоціації міст України. Серед представників місцевого самоврядування, відзначених високими нагородами, –  голова Кролевецької міської об’єднаної громади Олександр Бобровицький.

Висуванець “Українського об’єднання патріотів – УКРОП”, який восени 2015 року став мером райцентру, а у квітні цього року здобув впевнену перемогу на виборах голови новоствореної Кролевецької ОТГ, був нагороджений за заслуги перед Українським народом медаллю і грамотою Верховної Ради України.

7

Отримавши з рук віце-спікера парламенту Ірини Геращенко почесну відзнаку, Олександр Бобровицький зауважив: для нього це велика честь працювати на користь рідної громади.

“Разом з потужною командою укропівців ми показали, що невеликі українські міста можуть стрімко розвиватися. Довіра виборців це яскраво підтверджує. І надихає на ще більш плідну працю”, – говорить Олександр Бобровицький.

5

“Ми пишаємось нашим взірцевим мером. На нього можуть рівнятися і колеги з районів, і голови обласних міст. Парламентська відзнака – це теж свідчення фахового успіху нашого однопартійця”, – коментує голова Сумського обласного осередку УКРОПу, лідер партійної фракції в облраді Владислав Луговий.

6