МЕР ЛИСЕНКО НЕ ВСТИГ ОПРИЛЮДНИТИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Мерія Сум досі не оприлюднила розпорядження міського голови про перейменування вулиць згідно з законом про декомунізацію. Документ мав з’явитися до 21 лютого. Перші три нові назви Олександр Лисенко повідомив у п’ятницю, 19 лютого, решту списку з 90 вулиць та провулків обіцяв підписати до кінця дня.

12768233_967806719973279_181086456935740844_o

У зв’язку з цим екс-мер Геннадій Мінаєв пророкує діючому меру судові справи. “У тому випадку якщо СЬОГОДНІ – 20 лютого 2016 року – на офіційному сайті Сумської міської ради не буде опубліковано [ оприлюднено ] розпорядження міського голови про перейменування вулиць у місті Суми згідно положень Закону України «Про засудження…» це може стати «залізобетонною» підставою для його оскарження та скасування у суді. Навіть не аважаючи на те, що у «паперовому» варіанті цього розпорядження, якщо воно взагалі буде видано, сумські міські клєркі вкажуть дату – 19 чи 20 лютого 2016 року. Може саме цього прагне сумська прєдсєдатєльсьтвуща голова?”, – написав вчора, 20 лютого, Мінаєв у Фейсбуці.

Один із членів робочої групи по декомунізації Олександр Хоруженко прокоментував, що мер підписав відповідне розпорядження, але воно не було опубліковане. “Всі хто хотів і тягнув до останнього, поперейменовували вчора ввечорі і в усіх є інформація на сайтах…. Житомир, наш Глухів…. навіть Путивль між іншим самий бандерівський получівся)) наш мер злякався…. ну і бог з ним… може це ще і на краще… Все одно він цим вчорашнім перейменуванням 3 вулиць поламав ВСЮ нашу концепцію… вона валиться тепер і жодної логіки там немає…. імені Олексія Братушки повинна була бути Паризкьої комуни, де він і жив…. вибори виграли, ну і хай творять шо хочуть….”, – написав Хоруженко.