Мер Лисенко призначив Жука позаштатним директором

Міський голова Сум Олександр Лисенко видав розпорядження про призначення Анатолія Жука директором департаменту містобудування та земельних відносин поза штатом. Фото розпорядження виклав у Фейсбуці сам “позаштатний директор”.

“Чергове не виконання рішення суду. І знову така ж зухвала поведінка чайченко та інших фігурантів. Про грубе порушення трудового права взагалі мовчу, та і цікавить це грубе порушення мене зовсім мало. Більше лякає потурання та ігнорування рішень іменем України. І на останок пожартую – ” нарешті дочекався і став директором самого себе.” Цікаво, чи впораюся.))))). P.S. Погляньте у ціх інопланетян не зважаючи на рішення суду існує і ліквідаційна комісія. Це видно в самому низу розпорядження”, – написав Анатолій Жук.

Згідно з розпорядження, Жуку-директору виділили окремий кабінет (№ 4) на І поверсі приміщення Сумської міськради, що на пл. Незалежності, 2. Але при цьому за його роботою буде слідкувати ліквідаційна комісія департаменту.

Нагадаємо, Олександр Лисенко 5 разів звільняв Анатолія Жука, але той стільки ж разів поновлювався на посаді. Рішення про ліквідацію департаменту суд визнав незаконним.