Мер Лисенко розповів, що АТОшників використовують у земельних махінаціях

На сесії Сумської міської ради 25 травня Євгеній Скоробагатський наголосив на тому, що в короткі строки має бути створений Реєстр вільних земель для учасників АТО.

“Пройшов уже майже рік вітоді, як повернулася перша хвиля демобілізованих у місто Суми. Рівно рік із усього 15-го батальйону, який раніше був батальойоном територіальної самооборони “Суми” і нараховував 640 людей, земельні ділянки отримали тільки троє” – розповів депутат.

За його словами, проблема отримання земельних ділянок саме в тому, що немає реєстру. Люди виїжджають, дивляться їх, тоді пишуть заяви. Потім у деяких управліннях  їм кажуть, що ці ділянки не зайняті. Коли подають документи в ЦНАП, бійцям говорять почекати ще місяць, а потім виявляється, що земля вже під щось запланована, і доводиться все починати по колу.

“Реєстр земельних ділянок повинен бути! Бігати, шукати люди не можуть. Деякі, не дочекавшись, знову відправляються на службу або їдуть працювати”, – сказав Скоробагатський.

У свою чергу мер Олескандр Лисенко зазначив, що міська рада голосувала за виділення сумським бійцям земельних ділянок, і не знала, де вони знаходяться. Тепер, говорить очільник Сум, на деяких із них будують великі будинки, зокрема на Роменській – цілий таунхаус. Він упевнений на 100%, що їх зводять не учасники АТО. Цим прикладом міський голова показав, що АТОшників використовують у земельних махінаціях.

Безымянный6