Лисенко дав вказівку скасувати дозвіл на будівництво храму Київського Патріархату

Відповідний документ виклав на своїй сторінці у Фейсбук екс-мер Геннадій Мінаєв. Згідно з розпорядженням міського голови до переліку містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, які підлягають скасуванню, увійшла ділянка площею 0,0906 га за адресою вулиця 9-го Січня, 70/1, яка була надана Свято-Миколаївській парафії УПЦ КП м. Сум на нове будівництво храму Святого Миколая.

У документі зазначено, що таке рішення стало результатом проведення службових розслідувань стосовно директора департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міськради Анатолія Жука та його заступника, головного архітектора Володимира Бикова.

12799148_979600468793904_6193596998129752438_n

“Після прочитання тексту додатка №1 до «документа» у мене остаточно сформувалася думка, що всім перерахованим вище посадовим особам терміново необхідна психіатрична експертиза. В першу чергу, звичайно ж, ЮрЧайніку. Проте! Вже давно не до жартів!”,– прокоментував розпорядження Мінаєв. А потім звернувся до Архієпископа Сумського і Охтирського Мефодія: “Преосвященнійший Владико! Христом Богом благаю піддати анафемі, відлучити від церкви та по можливості спалити на багатті цих «керманичів» міста Суми. Справа в тому що є тільки два шляхи – або згинуть вони, або загине місто”.
Повний текст розпорядження міського голови – за посиланням.