Мер Лисенко заявив про посилення оборонної здатності Сум та області

Міський голова Олександр Лисенко зустрівся із військовослужбовцями 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади та 58-ої окремої механізованої бригади. Він обговорив з армійцями проблеми, які наразі найбільше турбують бійців.

За словами військовослужбовця 58-ої окремої механізованої бригади Ігоря Гаврикова, одними з основоположних проблем залишається реанімація військової техніки, а також визначення місця постійної дислокації підрозділу.

Заступник командира 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади по роботі з особовим складом Дмитро Горб підняв питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. Також наголосив на тому, що казарменні приміщення артбригади потребують масштабної реконструкції. У зв’язку з тим, що військова частина немає можливості розмістити весь особовий склад у власних казармах, бійці відновлюють боєздатність у селищі Гончарівське.

Мер Лисенко заявив, що на оновлення однієї з казарм з міської казни планують спрямувати 500 тис. грн. Надання коштів уже погодили на засіданні планово-бюджетної комісії, далі це питання розглядатимуть на найближчій сесії міської ради. Лисенко додав, що задля швидкого вирішення цієї проблеми потрібно направити відповідні звернення до нардепів України від Сумщини, які б посприяли виділенню додаткових фінансів із державної скарбниці.