Мер Лисенко зробить тишу на вулиці Соборна

Сумчанин Леонід Глушко звернувся до онлайн-приймальні міського голови з проханням прибрати гучну рекламу ресторану “MCFoxy”, що по вулиці Соборна.

За його словами, з початку березня гучномовець стало чутно в радіусі ста метрів. “По ул. Соборная, 46 (бывший кинотеатр им.Т. Г. Шевченко) находится ресторан MCFoxy, над балконом которого расположен громкоговоритель, направленный на дом по Соборной, 43, из которого с начала марта звучит реклама этого ресторана, которую слышно метров за сто. При обращении жильцов по тел. 067 657 5497 (тел. этого ресторана) звук сделали тише ровно на сутки, сказав, что это распоряжение отдела менеджмента из Киева. Просьба помочь в решении этого вопроса», – поскаржився сумчанин.

Мер Лисенко зазначив, що проблема, виявляється, хвилює не тільки Глушка, хоча пообіцяв “навести тишу” лише після його звернення. «Щойно я підписав доручення на управління підприємництва та споживчого ринку СМР, задля проведення відповідного обстеження та усунення незручностей. Адже від них потерпаєте не тільки ви», – відповів мер.

PM14image002