МЕР СУМ ПООБІЦЯВ КЕРІВНИЦІ “МАЙКРОСОФТ УКРАЇНА” ЗА РІК ВІДРЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ В МІСТІ, ЗА МІСТОМ І ТРАСУ “СУМИ-КИЇВ”

Міський голова Сум Олександр Лисенко запевнив генерального директора «Майкрософт Україна» Надію Васильєву в тому, що за рік відремонтують дороги не лише в місті, але й на під’їзді до нього. Про це вона відзначила на своїй сторінці у Фейсбук.

Їдучи з Києва до Сум на підписання меморандуму про співпрацю, представниця it-бізнесу переконалася, в якому жахливому стані знаходиться дорога міжобласного значення.

«По дорозі згадувала коментарі індійських реформаторів, що реформи починаються з інфраструктури. Без неї: Доріг та комунікацій – у Вашому місці мало що буде відбуватися, мало хто з інвесторів доїде, мало хто з талановитих людей буде залишатися. Поки Суми не загубили свій творчий потенціал, нам дуже важливо швидко налагодити комунікаційні артерії.

Дуже вдячна міському Голові пану Олександру та його команді за ініціативу по створенню Розумного міста і отримала також запевнення, що дороги за рік також відремонтують не лише в місті, але й на під’їзді до нього», – написала вона.

Надія Васильєва сподівається, що з появою хоча б однієї якісної дороги Київ-Суми  обласний центр зможе більше долучитися до реформ та міжнародної підтримки.