Мер Сум пообіцяв, що черга ремонтувати дорожнє покриття нарешті дійде і до Хіммістечка

До онлайн приймальні міського голови Сум Олександра Лисенка звернулась Олена Негрей із приводу жахливого стану внутрішньодворової дороги за адресою пров. Миру – вул. Богуна. Свої слова жінка підкріпила фото, на якому видно, що ця невелика ділянка складається із суцільних ям.

Безымянный8

 

“Проблема в тому, що авто ледве-ледве тут проїжджають. Якби Ви бачили, як кожного дня матусі з дитячими візочками намагаються притиснутися до бордюру (причому лише з однієї сторони – з іншой не має сенсу), щоб пройти. Люди вже бояться поламати ноги і просто витоптали газон поруч.
Можна хоча б залатати ями? Про євродвір вже мова не йде, просто про безпечну дорогу, до речі невеличку”, – написала сумчанка.

Сьогодні мер відповів на це звернення, подякувавши за візуалізацію, яка красномовно демонструє ситуацію. Олександр Лисенко запевнив, що нарешті черга робити дорожнє покриття дійде до Хіммістчека.

“Хіммістечку, цьогоріч, ми будемо приділяти неабияку увагу, оскількі у 2015 році воно лишилось, так би мовити, поза увагою. Тож, вказану ділянку, включемо в перелік ремонту, задля виправлення ситуації. Профільне управління СМР вже отримало від мене доручення на виправлення дорожнього покриття”, – зазначив міський голова.