Мер Сум поскаржився на погрози і матюки

Міський голова Сум Олександр Лисенко поділився у Фейсбуці враженнями від вчорашніх розбірок з представниками ліквідованого департаменту містобудування і земельних відносин.

За його словами, директор департаменту Анатолій Жук дозволяв собі нецензурну лайку в бік мера та депутатів, а також погрожував начальнику правового управління Олегу Чайченку. На підтвердження своїх слів він навіть процитував “уривок” діалогу між воюючими чиновниками.

“Справжнє обличчя «протестанта»… Вчора на сесії колишній керівник департаменту містобудування та земельних відносин Жук знову показав своє справжнє обличчя та підтвердив свою схильність до насилля. Мало того, що він дозволяв собі нецензурну лайку в мою сторону та сторону депутатів, він ще й відверто погрожував начальнику правового управління. Заздалегідь вибачаюся перед сумчанами, але не можу не процитувати слова, адресовані посадовцю Сумської міської ради, як писали в ЗМІ раніше судимого Жука: «Сейчас я тебя зае**шу…». Ось так зриваються маски… А ось ще один приклад істинного обличчя”, – написав Лисенко, додавши відеоуривок словесної перепалки.