Мер Сум затягує вирішення проблем страйкуючого департаменту містобудування?

Ще вдень на сайті Сумської міської ради був розміщений анонс про проведення 1 червня другого пленарного засідання сесії, але вже до вечора ця інформація була видалена.

13339686_1034215999999017_2529873846000968657_n

 

Екс-мер Сум Геннадій Мінаєв одразу помітив цей момент, як і адвокат Олександр Соколов, зауваживши, що в середу планувався розгляд роботи депутатської комісії із питань ліквідації департаменту містобудування і земельних відносин, а також проекту рішення мітингуючих працівників про відміну ліквідації як незаконної. За словами правозахисника, о 17:00 міський голова Олександр Лисенко повідомив мітингувальників, що все відміняється. Нібито і привід для цього є “благородний”: градоначальник відправляється до столиці шукати для сумчан справедливих тарифів.

Крім того, Олександр Соколов, який відстоює у суді права жінки, постраждалої від дій заммера Володимира Войтенка, на своїй сторінці у Фейсбук написав про те, що мер погодився із доводами про незаконність ліквідації департаменту, але дав зрозуміти, що цією справою займається Войтенко, на якого він немає жодного впливу.

“Возникает логичный вопрос – если они уверены в своей правоте и законности действий, так почему тогда боятся проводить сессию?” – зазначив адвокат.