Мер Тростянця заперечує причетність до варварської вирубки фруктового саду

12 квітня на засіданні виконавчого комітету Тростянецької міської ради надали дозвіл на проведення акції з посадки фруктових дерев на місці по-варварськи знищеного саду по вул. Набережній (за Цегельним заводом в напрямку села Станова). Організовує захід політична партія, членом якої є мер Юрій Бова.

Наразі правоохоронці проводять перевірку по факту знищення саду.

 «Так як земельна ділянка площею 2, 6 га, де росли зелені насадження, належить громаді міста, немає жодних перешкод для того, щоб посадити сад на цьому ж місці», – сказав начальник Тростянецького райвідділу поліції Віталій Лєбєдєв.

Міський голова Юрій Бова наголосив, що не має жодного відношення до брудної справи знищення саду: «У публікаціях районки та «Тижня» цинічно звинувачують мене в причетності до цієї злочинної акції, а міську раду, міськвиконком – у бездіяльності. Усі ви прекрасно знаєте, що кожне плодове дерево проходить через рішення виконкому, до нього прикладаються звернення, акти обстеження, підписи працівників з благоустрою. Стосовно цього саду звернень не надходило, а відтак – виконкомом рішення не приймалося».

13012810_1784185655156569_66495447728370739_n