Микола Войтенко: Нові тарифи на електрику гасять для українців світло в кінці тунелю

Через квітневе підвищення тарифів на електроенергію українцям доведеться платити на чверть дорожче, ніж минулого місяця. Так, якщо середньомісячна витрата електроенергії у родині з трьох осіб у двокімнатній квартирі становить близько 150-200 кіловат, то світло їм обійдеться тепер приблизно в 140-190 гривень, порахував депутат Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Микола Войтенко.

На його думку, завдяки старанням влади більшість людей забули, як це жити, не відмовляючи собі хоча б в мінімальних потребах. А чергове подорожчання світла, заплановане у вересні, зажене людей у ??боргову яму.
Войтенко навів дані Держстату: 43% жителів країни не оплачують квартплату, а борг за комунальні послуги становить майже 11 млрд гривень. Як представник Опозиційного блоку він заявив, що тарифи повинні бути посильними для людей, а реальний прожитковий мінімум має складати не менше 2700 грн. «Наша політсила вимагає від влади підвищити людям зарплати і пенсії. Для цього ми розробили спеціальний закон. Ми знаємо, як знайти гроші на те, щоб виділити 62 млрд гривень на підвищення зарплат і пенсій, 6,7 млрд – на медицину, 4,4 млрд – на освіту », – підкреслив депутат.