Микола Войтенко: “Переформатування «старої-нової» коаліції тільки погіршить ситуацію в країні”

Нинішня скандальна прем’єріада вкотре підтверджує, що в Україні – глибока політична криза. Так прокоментував ситуацію зі створенням парламентської коаліції депутат Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Микола Войтенко.

За його словами, поки в парламенті тривають політичні чвари і розподіл портфелів, робота влади паралізована. «Нинішня ситуація в черговий раз підтверджує, що посади і розпоідл портфелів є самоціллю для більшості представників влади, чиїми стараннями люди доведені до відчаю. У країні рекордна інфляція та падіння рівня життя, а вони борються лише за свої власні інтереси. Ця влада повністю дискредитувала себе, і люди більше не хочуть таких експериментів», – сказав Микола Войтенко.
Він додав, що так зване переформатування коаліції не принесе нічого доброго людям, а тільки погіршить ситуацію в країні. Крім того, Войтенко піддав критиці пропозицію Яценюка ввести мораторій на критику всередині коаліції. На його думку, така риторика виглядає просто безглуздо.
Нагадаємо, Опозиційний блок не раз підкреслював, що у владі потрібні професіонали, а не популісти. Досягти цього можливо тільки після повної і якісної перезавантаження влади в результаті нових парламентських виборів.