Мінаєв указав патрульним Сум на неправильно припаркований джип біля елітного будинку Клочка

Колишній міський голова Сум Геннадій Мінаєв повідомив у фб-групі Патрульної поліції Сум про факт незаконного паркування.

За його словами, на проїжджій частині по вулиці Героїв Сумщини (колишня вул. Героїв Сталінграда) уже четвертий місяць стоїть автівка, яка заважає руху автомобілів. Вона, говорить Мінаєв, підвищує ризик виникнення аварійних ситуацій, бо тут і пішохідний перехід, і водії, які у бік “Романтики” починають шикуватися в трьохрядний рух на двох смугах.

У той же час нагадаємо, що по вулиці Героїв Сумщини ведеться будівництво елітного будинку. За інформацією, яку вивідав сумський активіст, член «Правого сектора» Сергій Супрун, нове житло належатиме губернатору Миколі Клочку.

“Прошу патрульную полицию [ @Патрульна поліція Сум ] обратить внимание на автомобиль, который уже ЧЕТВЕРТЫЙ МЕСЯЦ ЕЖЕДНЕВНО С УТРА ДО ВЕЧЕРА припаркован на дороге ул. Героев Сумщины.

Данный участок дороги в городе Сумы относится к категории повышенной аварийности! Более того, в том месте – сразу после остановки – водители, движущиеся в сторону молодежного центра «Романтика», начинают выстраиваться в трехрядное движение на двух полосах… 🙁 К тому же очень часто в том месте пешеходы перебегают дорогу! А тут хоп! И половина полосы движения нет постоянно!

Как понимаю, владельца [ водителя ] автомобиля можно найти на стройке дома поблизости”, – написав Мінаєв.

13495551_1049174658503151_3499553534082506784_o