Мінаєв вважає, що першому заступнику міського голови Сум треба дати 2 роки в’язниці

18 квітня на своєму персональному сайті екс-мер Сум Геннадій Мінаєв опублікував розгорнутий матеріал із власними аналітичними дослідженнями “Цивільний обвинувальний акт”, у якому викрив беззаконня міських чиновників першого ешелону.

Під приціл звинувачень потрапив перший заступник міського голови Сум Володимир Войтенко. За словами Мінаєва, він має бути звинувачений у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 Кримінального Кодексу України, а саме декларуванні недостовірної інформації, за що серед інших санкцій передбачується покарання у вигляді позбавлення волі до двох років.

Згідно з обвинувачень екс-мера, Володимир Войтенко, відомий не тільки як посадовець, а бізнесмен, вказав у своїй декларації очевидно недостовірні дані.

Итак, что же мы видим в декларациях Владимира Войтенко за последние три года?

03_воца_ггнида_дрыщ_Декларация_201403_воца_ггнида_дрыщ_Декларация_2015 03_воца_ггнида__дрыщ_Декларация_2013

В графе «Розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації»: 2013 – прочерк, 2014 – прочерк, 2015 – прочерк! Т.е., в соответствии с поданными декларациями ни Владимир Войтенко, ни члены его семьи, которых он указывает в документах, не имеют уставных долей в каких-либо обществах, предприятиях и организациях.

Что же имеем на самом деле? И что умышленно долгие годы скрывал первый заместитель [ знову ж таки, поки що! ] мэра города Сумы Владимир Войтенко? Ибо не знать об уставных долях своих собственных предприятий он просто не мог!” – ідеться в тексті.

Крім того, Мінаєв зазначає, як має відповісти за свої протиправні дії перший заммера:

“Учитывая тяжесть совершенного преступления, ранг и категорию чиновника, а также принимая во внимание уже почти судимость В.В. Войтенко, судом вне всяких сомнений будет избрана самая суровая мера наказания по этой статье – «позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».