Мінаєв звертає увагу СБУ щодо нового сайту Сумської міської ради

Поява нового офіційного порталу Сумської міськради викликала у екс-мера Геннадія Мінаєва обурення. Поки сумчани кепкували над невдалим дизайном сайту, він висловився з приводу відсутності обіцяної ідеально структурованої бази документів.

На своїй сторінці у Фейсбук колишній очільник міста присвятив окремий пост тому, що мерія не може мати два офіційні веб-представництва.

«У законодавчому полі України апріорі мається на увазі, що орган місцевого самоврядування*) повинен / зобов’язаний / може мати тільки ОДНЕ ОФІЦІЙНЕ представництво в мережі Інтернет, тобто ОДИН ОФІЦІЙНИЙ САЙТ. Так само як і в нормативних документах самої СМР вказується на один сайт: www.meria.sumy.ua**)

*) орган місцевого самоврядування – саме рада, суто рада.
**) www.sumy.ua – не офіційний сайт, а був лише дзеркалом офіційного сайту.

Є питання. Що ось це таке – http://smr.gov.ua ??? Просто сайт СМР?

Ні! З кінця 2011 року немає просто «веб-сайт» – є «офіційний веб-сайт»!» – написав Мінаєв.

Посилаючись на кілька Законів України, екс-мер зробив висновок, що «веб-сайт http://smr.gov.ua НЕ Є І НЕ МОЖЕ БУТИ ОФІЦІЙНИМ ВЕБ-САЙТОМ СУМСЬКОЇ РАДИ!» На його переконання, усі документи мають публікуватися і зберігатися виключно на www.meria.sumy.ua.

Крім того, він звертає увагу на цю ситуацію правоохоронних органів, передусім СБУ.

p.s. Хоча на сайті www.meria.sumy.ua/ повідомлялося, що з 28 березня він оновлюватися не буде, а вся інформація переноситиметься на новий ресурс, сьогодні зранку там здійснюється он-лайн трансляція апаратної наради при міському голові.

12903773_200543160335010_1834292579_o