Міський голова Конотопа заявив, що готовий піти у відставку

41

У Конотопі вкотре не відбулося засідання сесії міськради через відсутність кворуму. У сесійній залі були присутні лише 14 депутатів з 36.

Зранку, 31 липня, група депутатів зареєструвала у міськраді звернення до міського голови, де зазначається, що міський голова «не в змозі забезпечити нормальні умови роботи і перетворює сесійні засіданні у «політичну виставу», пише Голос Конотопа.

Народні обранці вимагають повернути роботу Конотопської міської ради до правового поля і забезпечити безпеку під час засідань.

Також було подано заяву до обласної прокуратури і Головного управління поліції в Сумській області про вчинення кримінального правопорушення, де зазначається що міський голова Конотопа погрожує депутатам розправою.

На своїх сторінках у Фейсбук ці звернення депутати наводять у якості аргументів щодо неявки на сесійне засідання.

В свою чергу мер Конотопа Артем Семеніхін у ході прес-конференції, яку провів після чергової невдалої спроби провести сесію,  заявив наступне:

«Те що саботується робота виконавчих органів влади у місті Конотоп – це є ніщо інше як політичний тиск з метою вижити не конкретно взятого там Семеніхіна, Ульянченко чи Ладуху, а вижити патріотів України, які тут стануть і створять таку оборону проти нападу московської навали, що Москві тут не пройти».

40

Мер оголосив про скликання народного віче, яке відбудеться у суботу, 5 серпня о 10 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

«Коли влада не справляється, в даному випадку депутатський корпус…, то народ має дати оцінку їхнім діям. Що залежало від мене, як міського голови, я все зробив. Я звернувся до Президента України, до депутатів Верховної Ради про те, щоб вони розпустили Конотопську міську раду, більше того, я готовий також скласти з себе повноваження міського голови, але за умови, якщо це буде зроблено всіма депутатами Конотопської міської ради. Я готовий в рівних і чесних умовах іти разом з ними на вибори, і нехай громада дає оцінку нашій роботі», – сказав Артем Семеніхін.

Він запросив на віче особисто Президента, або ж його представників, назвавши ситуацію, що склалась у Конотопі, терором і геноцидом громади.