Між Сумською облдержадміністрацією і облрадою назріває конфлікт

Губернатор Микола Клочко ініціює термінове скликання сесії Сумської обласної ради. Причиною тому слугують невирішені гострі питання, серед яких пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом, зокрема, учасників антитерористичної операції.

“Скоро піде третій місяць, як востаннє скликалася сесія. Це неподобство і зневага до проблем районів та представників місцевих громад. Депутати також довго не можуть використати свої депутатські кошти через те, що керівництву обласної ради ніколи займатися нагальними проблемами області і проводити сесію. Адже воно зайняте втручанням у діяльність правоохоронних органів, інших структур, які не належать до компетенції облради”, – сказав голова облдержадміністрації під час апаратної наради.

Саме тому він скористався своїм правом екстрено скликати депутатів.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Марченка, до обласної ради вже подано близько 15 важливих питань, пов’язаних з бюджетом. До цього часу відсутній зворотній зв’язок, як і немає графіка засідань постійних комісій. Дата проведення чергової сесії наразі невідома.

Нагадаємо, днями очільник депутатського корпусу Семен Салатенко зазначив, що йому відомо про підбурювання депутатів голосувати за його відставку.