На подвір’ї багатоповерхівки у Ромнах з’явилася рідкісна розвага

Депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін та його однопартієць Михайло Судьїн подарували малечі міста Ромни батут на новий спортивний майданчик.

Тепер дітлахи багатоповерхівки по вулиці Щучки, окрім кілець, канату, гірки та гойдалок, які встановили власними зусиллями, мають і рідкісну для міста розвагу.

«Коли дітвора дізналася, що знаходиться всередині величезної картонної коробки, — радості її не було меж. Тепер їм не обов’язково ходити до парку, а можна досхочу стрибати й веселитися у своєму дворі, на власному батуті», — говорять мешканці будинку.

Більше 6 років тому вони створили ОСББ і за цей час вклали немало зусиль і коштів у свій комфорт: побудували альтанку, зробили ремонти в під’їздах, поновили дах, поміняли труби. У дворі – чистота і порядок, квітучі клумби, садові статуетки, навіть сміттєві баки — і ті прикрашені малюнками. Тепер до цієї краси додався справжній міні-парк розваг з батутом від небайдужих спонсорів – як заохочення за активну громадянську позицію.

На честь відкриття спортивного майданчика дітлахи вулиці Щучки підготували батькам і представникам «Відродження» запальний концерт.