На пункті пропуску “Бачівськ” водіїв обігрівають у наметах з безкоштовним чаєм та їжею

11114

На міжнародному пункті пропуску «Бачівськ» з 19 години 17 лютого почав функціонувати пункт обігріву для водіїв вантажівок.

«За дорученням голови облдержадміністрації Миколи Клочка після ознайомлення з ситуацією та спілкування з водіями ми розгорнули пункт обігріву. Водії можуть не лише зігрітися, а й безкоштовно попити чаю та поїсти», – прокоментував начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуації у Сумській області Геннадій Волик.

11113

Пункт обігріву працює у цілодобовому режимі. Рятувальниками організовано підвіз технічної води для забезпечення побутових умов водіїв, місцевими органами влади – питної води. Для забезпечення громадського порядку на місці чергують працівники Національної поліції. У денний час в даному районі перебуває бригада екстреної медичної допомоги, а також відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини (м.Глухів).

11111

У зв’язку із міжнародним конфліктом у сфері вантажних перевезень на пункті пропуску”Бачівськ”– кілометрова черга з вантажівок. Так, 18 лютого, станом на 18:00, на трасі «Кіпті-Глухів-Бачівськ» перед пунктом перебувало 86 вантажних автівок. Якщо найближчим часом ситуація не покращиться, буде розглянуто питання щодо необхідності встановлення наметів для обігріву на інших пунктах пропуску.

11112

Нагадаємо, 17 лютого голова Сумської облради Семен Салатенко побував на міжнародному пункті пропуску «Бачівськ», про що повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. Саме тоді й з’явилося доручення голови облдержадміністрації Миколи Клочка про організацію пунктів обігріву.