На Сумщині почався капремонт дороги Шостка-Кролевець

Багатостраждальну автодорогу Т-19-07 Шостка-Кролевець почали ремонтувати. Роботи проводяться у Кролевецькому районі. Їх веде Конотопський райавтодор. Зараз на двох ділянках покладений перший вирівнюючий шар.

Сьогодні, 20 липня, народний депутат України Ігор Молоток з робочою поїздкою відвідав Кролевецький район. Разом із начальником Служби автомобільних доріг у Сумській області Іваном Романюком він побував на ділянках дороги, де ведеться ремонт.

За оцінками фахівців, проводити ямковий ремонт на дорозі Шостка-Кролевець недоцільно, оскільки знос дорожнього покриття дуже високий. Тут потрібен грунтовний ремонт. Необхідно відремонтувати і мостові переходи. «Це одна з найбільш проблемних доріг на півночі Сумщини», – зазначив парламентарій.

На порядку денному стоїть питання відкриття асфальтобетонного заводу, який повинен буде виробляти асфальтобетон для ремонту автодороги Шостка-Кролевець. Потужностей існуючих підприємств, розташованих у регіоні, недостатньо.

За словами Ігоря Молотка, першочергове завдання – це якісний ремонт дорожнього покриття. «Дорожники повинні дати гарантію – 10 років мінімум», – підкреслив нардеп, взявши проведення ремонту під особистий контроль. Керівник Служби автомобільних доріг у Сумській області заявив, що ведеться контроль якості.

IMG_6093

Ремонтують дорогу Шостка-Кролевець на умовах співфінансування – частину коштів виділяють місцеві бюджети. За умови своєчасного фінансування, з урахуванням роботи нового асфальтобетонного заводу, до кінця року роботи будуть завершені. Основну частину робіт виконає одна з найбільших в Україні компаній, що спеціалізуються на дорожньому будівництві.

Іван Романюк від імені шляховиків Сумщини подякував Ігорю Молотка за те, що парламентарій сприяв виділенню коштів на ремонт проблемної дороги. Нагадаємо, питання ремонту автодороги Шостка-Кролевець обговорювалося на виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке пройшло в червні в нашому місті.

Джерело: shostka.info