На Сумщині учасники АТО не можуть отримати обіцяні земельні ділянки

Відвідавши Великописарівщину, голова облдержадміністрації Микола Клочко переконався, що земельні питання залишаються одними із найпоширеніших.

У рамках робочої поїздки губернатор побував в установах соціальної сфери та сільськогосподарських підприємствах, а  також особистий прийом громадян.

Найбільша кількість звернень надійшла з приводу земельних відносин. Зокрема, учасники АТО із села Кириківка не можуть отримати належних їм земельних наділів. Справа гальмується в обласному управлінні Держгеокадастру. Жителі Пожні також скаржаться, що згадана служба упродовж тривалого часу не затверджує їхній сільській раді технічну документацію на використання громадських пасовищ і додають – така ситуація відбувається і в інших населених пунктах, хоча земля залишається основним джерелом доходів селян.

«Так не повинно бути, що місцеві керівники не мають жодного відношення до виділення земельних ділянок громадянам на своїх територіях. Представники Держгеокадастру з ними не радяться, не погоджують рішення. Мене така ситуація не влаштовує, тому будемо вирішувати питання», – запевнив Микола Клочко.

Керівник Сумщини  акцентував, що незадовільна робота земельних служб області позбавляє людей законних прав користування земельними ресурсами. Тому  він поставив питання про невідповідність керівника  Головного управління Держгеокадастру у Сумській області займаній посаді перед головою Держгеокадастру. Наступне звернення з відповідним проханням буде до Президента України.