Начальника відділу освіти Сумського району можуть звільнити через порушення у сфері закупівель

На колегії Сумської районної державної адміністрації керівнику району Геннадію Дорошенку було рекомендовано розглянути питання щодо доцільності перебування на посаді начальника відділу освіти Дмитра Хохлова. До цього спонукали підсумки розгляду питання про перевірку державних закупівель галузі освіти у 2015-2016 роках.

Як повідомила  завідувач сектору моніторингу та перевірок державних закупівель Державної фінансової інспекції в Сумській області Яна Касьян, за результатами аналізу державних закупівель відділом освіти Сумської РДА у 2015-2016 роках виявлено систематичність вчинення порушень:

«Державна фінансова інспекція в Сумській області звертається до Сумської районної державної адміністрації як органу управління щодо недопущення укладання договорів за результатами закупівель, які були проведені з порушеннями законодавства у сфері державних закупівель. Враховуючи систематичність вчинення порушень у сфері державних закупівель, просимо розглянути питання на колегії щодо компетенції дій комітету з конкурсних торгів відділу освіти Сумської РДА”

Вона наголосила, що Державна фінансова інспекція питання з порушеннями не залишить осторонь. Вже в травні місяці планується перевірка державних закупівель у відділі освіти Сумської РДА.

“Крім того матеріали по виявленим порушенням будуть направлені нами до правоохоронних органів з метою надання належної, компетентної оцінки щодо дій комітету з конкурсних торгів відділу освіту Сумської РДА” – сказала Яна Касьян.