НАГОРНИЙ СПРОСТУВАВ ЗВИНУВАЧЕННЯ НА СВОЮ АДРЕСУ

У листі, який сьогодні отримав телеканал “СТС”, Дмитро Володимирович Нагорний спростував інформацію, поширену про його особу  під час проведення 5 березня 2016 року зборів Антикорупційного руху Сумщини.

“В Сумській обласній філармонії, 05.03.2016р., відбулися збори антикорупційного руху Сумщини. Під час зборів, головою Сумської обласної ради Семеном Салатенко були оприлюднені стосовно мене недостовірні та неправдиві факти (мною сьогодні по даному факту готуються позови до суду про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди)”, – йдеться у листі.

Також у листі пан Нагорний просить не допускати поширення недостовірної та неправдивої інформації: “Виходячи з того, що даний захід фіксувався великою кількістю відеокамер, в тому числі можливо і вашої телекомпанії, та допускаючи можливість поширення такої недостовірної та неправдивої інформації, як в форматі новин, так і замовного матеріалу, звертаюся до Вас не допустити розповсюдження таких матеріалів без належної перевірки їх достовірності. В разі порушення норм законів з боку телерадіокомпанії, я буду змушений звернутися до суду з позовом про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди не тільки до голови Сумської обласної ради Семена Салатенка, а і до Вас, так як Ви були попереджені мною, що дана інформація є недостовірною”.