Бухарєв став “призером” березневого рейтингу активності нардепів-мажоритарників

Результати моніторингу діяльності 105 депутатів-мажоритарників у березні показали, що народні обранці значно активізувалися у виборчих округах.

За кожен з 18 критеріїв активностей депутатів у березні Громадянська мережа ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращі місячні результати у кожній з категорій. Підсумкова оцінка депутата була складена на 70% з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу в окрузі. На основі отриманих результатів ОПОРА сформувала три типи рейтингів 105 депутатів за березень: за показником законодавчої активності, за показником роботи у/для округу та за сукупністю усіх показників.

Так, неабиякою енергійністю відзначився цього разу депутат від Сумщини Владислав Бухарєв. За сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу в березні він увійшов до трійки лідерів – після представника Житомирської області (Павла Дзюблика) та Чернівецької (Григорія Тіміша).

Бухарєв також став дев’ятим у рейтингу нардепів України, які в березні провели найбільше особистих прийомів громадян. Його показник – 9 прийомів за місяць (Більш детально про особисту активність 105 депутатів у їхніх округах можна дізнатися тут).

Крім того, за звітний період Бухарєв нарівні з представником Харківської області Олександром Кіршем виступив ініціатором найбільшої кількості законопроектів, які прямо стосуються їхніх виборчих програм (по 4 таких законопроектів від кожного депутата у березні).

Нагадаємо, у лютому згідно з моніторингом ОПОРИ в рейтингу активності Владислав Бухарєв був лише 48-м – останнім серед нардепів від Сумщини. До речі, ще один нардеп від Сумської області Ігор Молоток теж дещо покращив свій попередній результат – з 22 місця піднявся на 19, ставши другим за активністю серед обранців-“земляків”. Третє місце посів Олег Медуниця, опустившись із 23 сходинки на 35.

рол

Довідково: у 2016 році Громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ. Це щомісячний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, в їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз законодавчої активності та активності депутата у його виборчому окрузі.