НАРДЕП МЕДУНИЦЯ ХОЧЕ, ЩОБ ЙОГО СПРАВОЮ ОПІКУВАВСЯ ОСОБИСТО МІНІСТР МВС НІМЕЧЧИНИ

Народний депутат Олег Медуниця перейнявся зазіханням на пам’ять українських нацоналістів за кордоном. Ідеться про акти вандалізму, що відбулися 10 та 12 липня цього року в Мюнхені на могилах Степана Бандери, Ярослава Стецька та могилах невідомих українських борців за волю України.  На своїй сторінці у Фейсбук народофронтівець повідомив, що разом із більшістю фракцій парламенту підписав звернення з цього приводу до Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

“За останні 2 роки подібні акти стали систематичними, а відповідних адекватних заходів з боку німецької влади не було вжито, розслідування не доведені до логічного завершення.

Тому українські народні депутати вимагають підняти це питання на рівень урядів України та Німеччини. Ми також вимагаємо звернутися до керівництва Німеччини із закликом взяти справу під особистий контроль міністра внутрішніх справ Німеччини”, – написав Олег Медуниця.

Зауважимо, коли в Сумах вандали зрізали червоно-чорний прапор і пошкодили пам’ятний знак  Героям Небесної Сотні, реакція нардепа не була такою бурхливою.

13692464_1076639025753208_671809706765359829_n