Нардеп Медуниця лобіює державні нагороди для іноземців

Народний депутат від Сумщини Олег Медуниця, наподорожувавшись Америкою, продовжує підтримувати у Фейсбуці інтерес до української діаспори.

Цього разу згадав про волонтерів, які за кордоном проводять різноманітні заходи для збору коштів на потреби українців у АТО. У зв’язку з цим пропонує нагородити найактивніших із них. З подібним проханням нардеп уже звернувся до Міністерства закордонних справ України.

“Не можливо переоцінити внесок української діаспори у волонтерську підтримку наших хлопців на Сході. Десятки українців за кордоном постійно проводять різноманітні заходи та збирають пожертви, щоб надати матеріальну, фінансову, медичну допомогу українським воїнам, родинам загиблих, пораненим і Україні загалом.

Я звернувся до МЗС та профільного комітету з проханням посприяти у нагородженні до 25-ї річниці Незалежності України Почесною Грамотою ВР найбільш відомих українців за кордоном, імена яких знають усі наші волонтери. Комітет закордонних справ моє клопотання підтримав.

Пропоную до державної нагороди представити:
Калина Кардаш – громадянка Канади, ініціатор та керівник проекту «Друг Героя»;
Степан Качурак – громадянин США, голова Організації оборони Чотирьох Свобід України – ООЧСУ;
Козак Ігор – громадянин Канади, військово-політичний експерт з питань російсько-українського конфлікту, громадський діяч;
Потапенко Борис – громадянин США, віце-президент Ради Українських Державницьких Організацій Світу;
Романів Стефан – громадянин Австралії, голова Світового Конгресу
Українців;
Стеців Орест – громадянин Канади, голова Ліги Українців Канади;
Кий Лариса – громадянка США, Голова З’єднаного Українсько-Американського Допомогового Комітету”, – написав Медуниця.

Нагадаємо, не так давно Олег Медуниця, перебуваючи в американському турне, дізнався, що тамішні українці публічно відзначають День Незалежності України. Туди і запросив усіх бажаючих підтримати українське свято в Америці.