Нардеп Медуниця не бачить сенсу в існуванні районної лікарні

Коментуючи у Фейсбук звернення до громади головного лікаря Сумської центральної районної лікарні Володимира Поцелуєва про політичні репресії правоохоронців, народний депутат Олег Медуниця вразив своїм відношенням до майбутнього медустанови.

“Чесно не бачу сенсу в існуванні цього закладу”, – написав парламентар.

13231046_257007988021860_1959721283_n

Багатьох користувачів соцмережі обурила така дивна позиція обраного людьми народного депутата, який повинен максимально захищати інтереси простого народу. Так, Володимир Пунько поцікавився, хто в такому разі думатиме про медичний персонал і 60 тисяч жителів, які обслуговуються в ЦРЛ.

А відомий фотограф Олексій Целик на закид Медуниці  відповів: “Володимир Щербань ще 2002-2003 р.р. двічі підпалював будівлі Сумської райлікарні на вул. Троїцькій, 2. І що маємо нині у сухому залишку – покинуті недоведені до розуму будівлі. Хто і що пропонує краще замість існуючої мережі Сумської райлікарні? Зруйнувати завше легше, аніж щось розумне створити з нуля”.

Напевно, народному депутату, який все частіше роз’їжджає по закордонам і хизується делікатесами, “з висоти” просто не зрозуміти проблеми пересічних людей, які мають право на елементарну медичну допомогу.