Нардеп Медуниця похизувався єврокаміном

Народний депутат від Сумщини Олег Медуниця повідав користувачам Фейсбуку, чим займається холодним дощовим вечором. Він виклав фото свого каміну, біля якого, за його словами, сидить та гріє ноги.

“В такий холодний і дощовий вечір камін незамінна штука”, – пише нардеп. У коментарях додає, що зважаючи на піст, порушує традиції “кіножанру” і вина не п’є. Хоча не підтверджує це ще одним фото.

А ті у кого теплоенерги – мерзнуть мабуть)”, – радісно додає Медуниця, оцінюючи переваги такого домашнього опалювання в той час, як у більшості громадян його немає. 

Сумчани зробили кілька спроб повернути нардепа від романтики до реалій. “Садочки мерзнуть”, – нагадав йому депутат міськради Андрій Крамченков. Інший “френд”Наталя Сімакова, поскаржилася, що їй на відміну від нардепа нетепло, бо виключили гарячу воду. А Олег Романовський згадав наболілу тему високих тарифів, зауваживши: “Скоро всі будемо дровами грітися з такими цінами на газ…”.
На це Медуниця дав необнадійливу як для нардепа пораду. “Грійтеся чим можете”, – написав він. І, напевно, продовжив гріти ноги біля свого єврокаміну…