НАРДЕП МЕДУНИЦЯ ПОРАДИВ ПИТИ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИЙ ГРАНАТОВИЙ ФРЕШ

Нардеп від Сумщини Олег Медуниця продовжує свої подорожі країнами пострадянського простору (і не тільки) як член групи міжпарламентських зв’язків. Ніхто поки що не розуміє мети світових гастролів нардепа, але всі уважно спостерігають у Фейсбуці за тим, як він проводить там свій вільний час.

Так, на останньому фото Медуниця стоїть зі стаканом гранатового соку в Баку, показово його п’є і радить іншим робити так само під час перебування у найбільшому місті на Кавказі. “У Баку треба пити гранатовий фреш. Давлять прямо на базарі”, – пише нардеп.

Далі виклав фото столу, за яким напередодні сидів, з коментарями про “напрацьоване”: “Далма, ципля табака і маса свіжих овочів. Вкуснотіща!”.

13061976_1026124034138041_1587477361968911252_n

“Турпоездка? Литва, Средняя Азия… И все за наш счёт? Неужели Вы думаете, что нам интересно смотреть на то, как Вы пьете гранатовый сок. Конечно на здоровье, но нафига нам нужны такие депутаты”, – прокоментував пост політика Сергій Єрьомін. На це Медуниця відповів, що їздить за свої кошти.

“У него еще впереди: Белоруссия, Словакия, Израиль и Германия! И все за собственные средства! Он только на 3/7 потратился… Смайлик «smile»”, – відреагував колишній мер Сум Геннадій Мінаєв.

13072915_1012411048846179_2417283390629985170_o

Полеміку в стилі “не розумію, навіщо це викладати” продовжили й наступні коментатори. “А знаете сколько жителей области не видели даже гранат, не говоря уже о том чтобы пробовать) Люди в селах всю жизнь на поле. Пашут и пашут, света белого не видят. Во многих нп магазин приезжает пару раз в неделю и фруктов не привозят)) Те у кого есть машина за продуктами в город ездят км за 20. А старики едят то что вырастят. Бывает что хлеб если не хватило или машина не приехала (как было этой зимой)то неделями нет. ТАк что суржик пофиг. Вот если бы на фотке были осчастливленные жители одного из таких забытых властью сел…было бы круто. Вот если бы на фотке были осчастливленные жители одного из таких забытых властью сел…было бы круто”, – написав сумський журналіст Михаил Курочкин.

Нагадаємо, нардеп Олег Медуниця останнім часом “живе” у закордонних поїздках. Серед країн – Литва, Латвія, Азербайджан, Естонія, причому неодноразово.