Нардеп Медуниця вважає, що керівник СБУ робить не свою роботу, а головний телевізійник зайняв антидержавницьку позицію

Народний депутат Олег Медуниця зазначив, що голова Служби безпеки України займається не властивими для себе функціями, маючи на увазі відкритий лист Василя Грицака міністру культури щодо несправедливої заборони трансляції ряду російських фільмів.

Парламентар також розкритикував лист голови Нацради з питань телерадіомовлення Юрія Артеменка, який підтримав звернення керівника СБУ.

“Своїм листом Юрій Артеменко, який за часів Януковича працював замміністра культури, фактично просить українців снісходітєльно поставитись до ряду російських діячів культури, які відкрито заявляють про свою антиукраїнську позицію. Зокрема, Артеменко не бачить перешкод трансляції в Україні серіалів, знятих Олегом Табаковим, який, до речі, у липні 2015 підтримав анексію Криму і назвав українців «убогими та другосортними» http://obozrevatel.com/…/18472-akter-oleg-tabakov-obozval-u…
Вважаю таку позицію голови Нацради з питань телерадіомовлення ганебною, провокаційною і антидержавницькою” – написав Медуниця на своїй сторінці у Фейсбук.