Нардеп Медуниця звинуватив своїх колишніх однопартійців

Народний депутат Олег Медуниця заявив, що “Батьківщина”, членом якої він був до переходу в “Народний фронт”, за голосними заявами ховає зв’язки з кадрами Януковича.

На переконання парламентаря, останні гучні заяви Юлії Тимошенко та її політичної сили, спрямовані на дискредитацію Уряду, насправді мають на меті приховати зв’язки “Батьківщини” із представниками старого режиму, завдяки яким Тимошенко має намір здобути якомога більше влади.

Народний обранець звинуватив “Батьківщину”в активному блокуванні ухвалення закону про конфіскацію коштів Януковича та його оточення, а також тісній співпраці з “регіоналами”.

За його словами, кадровий склад керівних органів “Батьківщини” якнайкраще ілюструє той факт, що Тимошенко не має наміру вести демократичну та відкриту боротьбу у політичному просторі, оскільки звикла до “старих методів”.

“Тимошенко вважає, що, змінивши імідж, зможе завоювати побільше симпатій виборців. Однак в її випадку зміна зачіски не означає зміни звичок – Тимошенко продовжує ставити свічку і Богу, і чорту у розрахунку на те, що хтось з них їй обов’язково допоможе”, – наголосив Олег Медуниця.

12324948_175151932874133_456216653_n