Нардеп Молоток нагородив старшокласників школи-інтернату туристичними путівками

Учасниками туристичної подорожі стануть учні 8,9 та 11 класів Конотопської спеціалізованої школи-інтернату, які досягли успіхів у навчанні,  підтримували дисципліну, брали активну участь у різноманітних заходах.

«Ми не елітна школа, але наші діти вміють цінувати щиру увагу, — розповідає заступник директора з виховної роботи закладу Вікторія Лисенко. — Ми вдячні Ігорю Федоровичу за послідовність. За те, що не забуває про нас ось уже три роки поспіль, заохочує наших дітей до навчання. Особисто спілкується з учнями і з педагогами. Для дітей це дуже важливо. Їм важливо відчувати значущість нехай і не таких великих, та все ж — досягнень. Про ці поїздки наші старшокласники знали з початку навчального року. І вони мріяли про них, а тому весь рік старалися не схибити ні в навчанні, ні в поведінці».

Шкільні відзнаки та солодощі дісталися кращим співакам та танцюристам, спортсменам, ведучим, акторам лялькового театру, який нещодавно з’явився у закладі, волонтерам, відмінникам, помічникам педагогів, активним читачам та художникам.

Сертифікати на поїздку до Мени та Бреча, що на Чернігівщині, трьом кращим класам закладу вручила помічник народного депутата України Ігоря Молотка Тетяна Сизон.

Джерело: ТопКонотоп