Нардеп Молоток вирішує проблеми на округах інших нардепів

Про це народний депутат від Сумщини повідомив у Фейсбуці. За словами Ігоря Молотка, останнім часом до нього надходить багато звернень від населення Шостки, Шосткинського та Кролевецького районів стосовно ремонту доріг.

Насамперед це стосується ділянок доріг: від траси М-02 до с. Майорівка, с. Терехове – автодорога Кіпті-Глухів-Бачевськ, від траси Т-25-03 до с. Добротового, Кролевець-Добротове-Терехове, від траси Т-25-03 до с. Обтового (по селу), Погорілівка-Реутинці, Т-19-07 Шостка-Кролевець, Вороніж-Клишки, Шостка-Тимонівка, Чапліївка-Тимонівка, Шостка-Чапліївка.

Також були звернення і стосовно ремонту ділянок доріг між населеними пунктами, що не входять до виборчого округу Молотка, а саме: Т-19-08 Шостка-Дібрівка, Шостка-Пирогівка, Богданівка-Собич, Миронівка-Крупець, Дібрівка-Жихове, Кривоносівка-Чернацьке.

“Стан дорожнього покриття там вкрай жахливий. Впродовж багатьох років на деяких ділянках доріг не проводився навіть ямковий ремонт, не говорю вже про капітальний… Цілком логічним для багатьох залишається питання: чому частина Шосткинського району не входить до мого виборчого округу?… Та на це питання вичерпну відповідь може надати лише Центральна виборча комісія.

Але якби там не було, я не залишу поза увагою ці звернення людей! Адже проблема належного транспортного сполучення – це соціальна проблема №1 в Шосткинському, Кролевецькому та Середино-Будському районах! Тому провів зустрічі з керівництвом Укравтодору та Сумиоблавтодору, під час яких надав листи з проханням про виділення коштів та включення в план поточного ремонту на цей рік всіх вище зазначених ділянок доріг. Тримаю це питання на особистому контролі!”, – написав Ігор Молоток.