Нардеп Сугоняко закликав не вірити сексуальним аудіозаписам Войтенка

Нардеп від Сумщини Олександр Сугоняко на своїй сторінці у Фейсбук спростовує поширену в ЗМІ інформацію щодо оперативного запису в судовій справі 2014 року, де нібито звучить його згода на гальмування рішення суду про відновлення Василя Щербака на посаді начальника управління коммайна міськради. Нардеп закликає не вірити будь-яким записам, адже, говорить, сучасна техніка дозволяє змонтувати що завгодно.

“Сам запис майже ніхто не чув і не бачив, бо засідання суду відбувалося у закритому режимі. Прикро, але слова адвоката були поширені деякими сумським ЗМІ без звернення до мене за коментарями.

На жаль, не всі ще зрозуміли, що довіряти будь-яким записам у вільній інтепретації не варто. Це нагадує анекдот про старого еврея, якому не сподобався спів Енріко Карузо, а коли його запитали «Чому?», виявилося, що він чув його у переспіві сусіда. Сучасна техніка дозволяє змонтувати будь-який запис і лише складна експертиза зможе довести, що це монтаж”, – пише Сугоняко.

Він додає, що всім, хто сумнівається в якості його роботи на посаді начальника управління юстиції Сумської області за неповних півроку, варто запитати у нотаріусів, арбітражних керуючих, чи були в них претензії до нього. “У жодних незаконних діях я не брав участі, будь-яких незаконних вказівок не давав і не міг давати, а на будь-які прохання відповідав: «так, розберусь і вчиню у відповідності до закону». Твердо впевнений, що оцінювати людину треба по вчинках і діях, а не чуткам, пліткам і сумнівним записам”, – зазначив нардеп.

Нагадаємо, у прокурора області по справі першого заступника міського голови Сум Володимира Войтенка з’явилися нові матеріали. Ними стало відео з особистого кабінету чиновника за участі інших посадових осіб, яке нібито викриває його діяльність.