Нардеп Сугоняко заявив, що в нього вже два дні питають: кого призначати новим Генпрокурором

Народний депутат Олександр Сугоняко говорить, що сьогодні і вчора люди цікавляться його думкою, кого варто призначити Генпрокурором. Про таку значну увагу до себе  парламентар написав на сторінці у Фейсбук. За його словами, усі три постмайданні прокурори виявились неефективними, адже не розслідували ні злочини колишньої влади, ні корупційні схеми екс-прем’єра Яценюка.

На думку нардепа, найвірогідніша кандидатура на посаду Генпрокурора – Юрій Луценко.

“Але новий закон, який багато хто вважає розробленим спеціально під Луценка, насправді дозволить зайти у нині закриту систему прокуратури абсолютно новій людини, яка має вищу освіту, але без кваліфікаційних вимог, які зберігають кастовість прокурорів”, – зазначив Сугоняко.

Народний обранець вважає, що краще за всіх міг би справитися з роботою Генпрокурора його товариш-однопартієць Сергій Каплін.

“У нього є необхідні рішучість і енергія. На жаль, законопроект, який змінює кваліфікаційні вимоги, вчора вкинули у сесійну залу «з коліс», похапцем, з порушенням певних процедур, без достатніх консультацій. Саме тому він і не був проголосований” – жалкує парламентар.