Народний депутат Ігор Молоток розробив законопроект, що захищає інтереси вітчизняних аграріїв

На своїй сторінці у Фейсбук Ігор Молоток написав, що законопроект №3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту платників податку на додану вартість, в тому числі сільськогосподарських виробників», співавтором якого він є, зареєстрований минулого тижня.  Нардеп зазначив, що метою цього закону є подовження спеціального режиму оподаткування до 1 січня 2018 року та автоматичне відшкодовування ПДВ.

«Я впевнений, що між державою та вітчизняними виробниками повинні будуватися партнерські відносини. Це значить, що і виконання обов’язків однаково важливе як для однієї, так і для іншої сторони. Усі ми знаємо, що у разі несплати податку на виробника чекають санкції. Але якщо повернення грошей затримує держава – це норма. Так не повинно бути», – зазначив у своєму пості Ігор Молоток.

Народний обранець також наголосив, що цей законопроект передбачає запровадження єдиного публічного Реєстру заяв на державне відшкодування. « Прийшов час покласти кінець маніпуляціям з поверненням ПДВ, більш того, згідно нашому законопроекту, черга на відшкодування ПДВ повинна формуватися виключно в порядку черговості надходження заяв, а не за якимись іншими принципами», – переконаний депутат.

Ці зміни особливо важливі для аграріїв, адже зараз рентабельність аграрного виробництва у валюті майже мінімальна. Ігор Молоток впевнений, що прийняття законопроекту допоможе зберегти і спростити ведення бізнесу вітчизняним виробникам.

12647467_556141331208515_5474462613056019285_n