Не доказав чи передумав: Мер Лисенко загадково відповів на петицію свого “попередника” щодо освітлення пішохідних переходів

На сайті електронних петицій з’явилася відповідь мерії Сум на звернення, зареєстроване колишнім міським головою Геннадієм Мінаєвим. У ньому екс-мер вимагав облаштувати всі пішохідні переходи міста освітленням із електроживленням від сонячних батарей, а також заявляв про необхідність монтажу над переходами світлових тролів з написом «Пішохідний перехід». Таку петицію підтримали 375 осіб із 250 необхідних.

шщшз

У відповіді мерії, опублікованій у п’ятницю, йдеться про те, що Департамент інфраструктури міста спільно з КП «Міськсвітло» та Сумським відділом поліції обстежать освітленість пішохідних переходів та складуть акт про їх відповідність нормативам. Конкретних планів щодо освітлення не прозвучало.

ZelenaGura

У той же час всі пам’ятають, як 4 квітня під час апаратної наради міський голова Сум Олександр Лисенко дав доручення директору департаменту інфраструктури міста Григорію Яременку до кінця місяця облаштувати кожен пішохідний перехід двома ліхтарями. “Робіть план із закупівлі ліхтарів та починайте встановлювати… Ми маємо освітити всі. По 2 ліхтарі на 1 пішохідний перехід», — заявляв мер.