НI ЛИСЕНКО, НІ МЕДУНИЦЯ ОСВІТЯНАМ НЕ ДОПОМОГЛИ?

У відкритому листі до міського голови Сум працівники освіти вимагають пояснень, чому замість обіцяного додаткового фінансового забезпечення шкіл влада вимагає скоротити видатки на утримання навчальних закладів.

«12 лютого 2016 року на сайті управління освіти начальником Данильченко А.М. було розміщено наказ про заборону збору коштів від батьків. А мер міста Лисенко О.М. пообіцяв, що з 1 березня 2016 року школи будуть повністю фінансово забезпечені. Для цього він пообіцяв надати школам 16 млн. грн. з міського бюджету та 150 тис. грн. депутатів “Батьківщини”. Але 29 лютого 2016 року під кінець дня школи отримали наказ управління освіти, який був виданий ще 15 лютого 2016 року (через 2 вихідних дня після 12 лютого), в якому не тільки не додано кошти на утримання шкіл, а навпаки з березня знято кошти», – йдеться у зверненні педагогів.

У документі, про який згадують у листі освітяни, загальноосвітнім школам, ліцеям, гімназіям і колегіумам  наказують зменшити витрату коштів на придбання меблів, періодичних видань, миючих засобів і навіть дизактиву, який необхідний для дезінфекції приміщень і недопущення розповсюдження різноманітних інфекційних захворювань.

Тож обіцянки мера Олександра Лисенка і народного депутата Олега Медуниці виявилися марними, адже ні перший, ні другий не змогли допомогти освітянам.

P.S. Редакція сайту СТС готова негайно оприлюднити пояснення Лисенка і Медуниці.