Новий керівник апарату Сумської ОДА Живицький проміняв мільйонний бізнес на держслужбу

З 29 квітня апаратом Сумської обласної державної адміністрації керує Дмитро Живицький, якого сумські ЗМІ одразу ж охрестили бізнесменом-мільйонером, адже у офіційній декларації про доходи він зазначив суму в  розмірі 917252,00 грн.

На своїй сторінці у Фейсбук новопризначений високопосадовець сам відповів на запитання, які чує від різного кола людей останніми днями, спростував та підтвердив деякі чутки.

Дмитро Живицький пояснив, що свій прибутковий бізнес “Сучасні технології безпеки” передав  своєму батькові, закривши підприємництво, і тепер отримуватиме зарплатню в ОДА близько 6 тисяч гривень.

Щодо припущень про політичні мотиви такого кар’єрного підйому, він розповів, що був запрошений на роботу особисто губернатором Миколою Клочком і політика до цього взагалі не має відношення. Проте сам Живицький небайдужий до політики: він є головою міської організації партії “Сила людей” та не збирається лишати цю діяльність. Зазначає, буде займатися партійними справами у позаробочий час, а закиди про порушення закону про держслужбу відкидає: мовляв, його ранг “Б” це дозволяє.

Новий керівник апарату ОДА одразу заявив, що не прихильник “кумівства” у роботі, і приводити “своїх” людей не буде. Усім бажаючим стати держслужбовцями радить, як і всім, проходити відкритий конкурсний відбір. Першими кроками на посаді називає зміну правил. Які саме це будуть зміни – побачимо далі.