Обласний депутат порадив колегам, куди треба вкладати депутатські кошти

Голова фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Олександр Будник надав допомогу в лікуванні жителя смт Краснопілля.

До депутата звернулася родина чоловіка — інваліда Чорнобиля, який переніс інфаркт, декілька складних операцій і терміново потребує коштів на реабілітацію. Самотужки оплатити тривале лікування рідні хворого не в змозі.

«Попри те, що 2016 рік Указом Президента оголошений роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, держава майже не робить кроків для того, щоб наші ліквідатори почували себе захищеними.

Навпаки — пенсії інвалідів Чорнобиля штучно знизили, низку пільг та виплат відмінили. І це не проходить безслідно. Через відсутність доступу до якісного лікування смертність серед чорнобильців сьогодні дуже висока.

Ми не маємо чекати, поки на державному рівні звернуть увагу на питання ліквідаторів. Адже час іде, а наші захисники мають негайно лікуватися, бо чесно виконували свій громадянський обов’язок і тепер змушені долати наслідки опромінення.

Тому вкотре закликаю депутатів усіх рівнів підтримувати звернення таких громадян і першочергово спрямовувати на їхні потреби депутатські кошти і кошти місцевих бюджетів», — наголошує Олександр Будник.

Читайте також:

  1. За день на Сумщині зафіксували 88 “прильотів”: є значні руйнування у Середина-Буді

  2. Тростянецька лікарня поповнилася новими апаратами штучної вентиляції легень

  3. Рятувальники провели аварійно-рятувальні роботи на місці ворожого удару у Середина-Буді

  4. Сумські патрульні розшукали та повернули матері зниклого сина

  5. На Сумщині сім᾿ї загиблих захисників та постраждалі під час захисту Батьківщини отримають матеріальну допомогу з обласного бюджету

  6. Футбольний клуб “Шахтар” взяв під опіку лікування пораненого бійця із Шостки за кордоном

  7. Через війну посівні площі зменшились на 25%

  8. “Кракен” – вірус-хуліган”. Сумська інфекціоністка розповіла про новий штам коронавірусу

  9. По території Сумщини росіяни спрямували ворожий удар: за попередньою інформацією − авіаційний

  10. Тростянеччина попрощалася із загиблим захисником України