Однопартієць свободівця Мірошниченка назвав його псевдопатріотом без честі й гідності

Шевченківський райсуд Києва відмовив у задоволенні позову одному з лідерів ВО «Свобода» (колишньому голові Сумської облорганізації політсили) Ігорю Мірошниченку проти Громадського телебачення. Свободівець вимагав спростувати інформацію, оприлюднену в сюжеті «Розборки» проекту «Слідство.Інфо» у березні 2015 року.

Зокрема, Ігор Мірошниченко через суд намагався спростувати слова свого однопартійця Володимира Тищенка, який стверджує, що за керівником громадської організації «Водно-моторний спортивно-фізкультурний клуб «Видубицький»» Володимиром Стрілою, якому активно допомагає Мірошниченко, стоїть Валерій Хорошковський. Кількарічна суперечка постійно супроводжується бійками і сутичками.

Серед претендентів на ділянку в 26 га в Печерському районі столиці (вартістю понад 1 мільярд гривень) називають структури Нестора Шуфрича, Віктора Пінчука та Валерія Хорошковського.

У суді Тищенко, який також був відповідачем у справі, звинуватив Мірошниченка в матеріальній зацікавленості ще в одному земельному конфлікті. «Мірошниченка знаю вже не один рік. Неодноразово виявлялося, що ми були по різні сторони барикад. Насправді дуже бісять такі псевдопатріоти… як Мірошниченко, який на скандальній забудові на «Осокорках», де була наймасовіша бійка, він приходить до місцевих і каже, що він з ними. Хоча я знаю, що перед цим він взяв гроші у забудовника, щоб «Свобода» не вписувалася за протестний рух. Вважаю що в позові Мірошниченку треба відмовити лише з тих підстав, що він захищає честь і гідність, яких у нього просто немає», — сказав Тищенко.

Джерело: hromadske.ua